KONST / Litografier / Färglitografi 16569195
nr 1656 9195
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 33/99, daterad -89. Färglitografi. Bladets mått: 51x35 cm, oramad
Kondition: ej ramad
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:54:27
300 kr
350 kr
400 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér